info@mdsjprocess.com    08:30 - 17:30

    +90 (212) 356 78 70     Mecidiyeköy İş Merkezi ŞİŞLİ / İSTANBUL

Hava Patlaçları

MD-BL 100 AIR BLASTER

MDSJ Clean Air Technology Hava Patlaçları

Yüksek basınca dayanıklı bir tüp içine sıkıştırılmış olan hava 2-6 bar arasında depolanır. Depolanan hava normal hava veya azot olabilir. Tank üzerine monte edilmiş olan pistonlu veya diyaframlı valf monoblok veya ayrı bir solenoid valf ile ayarlanabilir bir zamanlama ile aniden microsaniye kadar kısa bir sürede silo içine püskürtülür ve bloke olmuş toz halindeki malzemeler çözülerek akış kolaylaştırılır.

Hava Patlaçları Montaj Planlaması

Patlaç tüp MDSJ mühendislerinin yerinde yapacağı veya müşteri talebi üzerine vereceği bilgiler dikkate alınarak tespit edilir. Genel bilgi olarak bağlantı 0-45° açı ile aşağı yönlendirilecek şekilde monte edilmelidir. Patlaç tüpünün püskürtme açısı içerisinde herhangi bir engel olmadığından emin olunmalıdır.

Güvenlik

Patlaç tüpler basınçlı kaplar kanununa uygun olarak muayene belgesine sahiptir. Patlaç tüpler 8 bar basınca dayanıklı olarak imal edilirler.

Etkileme Gücü

MDSJ patlaç tüpleri 60 ile 500 kg mertebesindedir. Bu kuvvetler dikkate alınarak bağlantı noktaları güçlendirilmiş olmalı ve emniyet halkasından kesinlikle patlaç tüpü askıya alınmalıdır.

Sipariş Opsiyonları

Patlaç tüpü, tank solenoid mamul boşaltma vanası, emniyet halkası, solenoid harici monte edildiği takdirde maksimum mesafe 4 m ve boru çapı 8 mm’den fazla olmamalıdır. Zamanlayıcı opsiyonel olarak verilir. Bakımlı patlaç tüplerinin bakımı çok basittir. Çoğu zaman bakım gerektirmez.

Pnömatik Taşıma

Sorularınız veya yardım ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın. Size hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

32
Yıllık Tecrübe
2340
Tamamlanmış Proje
500
Müşteri
550
Pnömatik Taşıma