PF - 100 PAKET FİLTRE

PF - 100 PAKET FİLTRE

Öncelikle verimliliği artırmak, bakımı azaltmak, boyut ve ağırlığı azaltmak için geliştirilen MDSJ AIR engineer Paket Torbalı Filtreler; temizleme sistemi ile tipik Jet Pulse Torbalı Filtrelere göre birçok avantaj sağlar.

En belirgin özellik, taşıma ve kurulum kolaylığı için küçültülmüş boyut ve ağırlıkla daha fazla temizlik verimliliği sağlayan, kompakt ancak sağlam ve modüler tasarımdır. Standart Paket Filtreler, sabit bir torba sıcaklığı sağlamak için yan duvar ve üst bölümleri izolasyon ile kaplanmıştır. Sonuç olarak; çok daha küçük bir yapıda daha fazla filtre alanı ve daha az hareketli parça ile geleneksel Pulse Jet Torbalı Filtrelere kıyasla daha düşük bakım ve işletme maliyetleri sağlayan kompakt bir Torbalı Filtre tasarımıdır.

TORBALI PAKET FİLTRE ÖZELLİKLERİ

Polyester veya fileli torbalarla birlikte sunulur. Silo üstü boşaltma noktaları, konveyör bant döküşleri, noktasal tozsuzlaştırma için kullanılır. Komple fan veya fansız 32m2 ’ye kadar üretilir. Yerden tasarruf sağlayan temizleme ünitesi olarak da bilinir. Üretim süreci ve ürün kalite kontrolü için operasyon sırasında temizlik yapılır. Filtre prosesi boyunca düşük basınç düşüşü sağlanır.

Silindirik Pulse Jet Filtrenin Teknik Avantajları

Teslimatla Birlikte

SİLİNDİRİK TORBALI FİLTRE İLE İLGİLİ EK BİLGİ

Torba filtrenin dairesel yapısı aynı zamanda sızdırmaz olmalarını sağlar. Muhafazanın içinde (kenarlarda vb.) Toz birikmesi olasılığı ortadan kaldırılmıştır. Torba resimlerinde gösterildiği gibi düzenlenmesi nedeniyle her torba toz yüklü gaza maruz kalmaktadır. Döndürme düzeneği nedeniyle, üst kapak torba sökme işlemi sırasında bir tarafa itilir ve bu nedenle üst kapağı kaldırmak için yer vardır. Özel üst kapak ve çıkış plenum yapısı sayesinde dış hava girişinden kaçınılır.