RL – E900 RULO FİLTRE SİSTEMİ

Yağ Buharı Kontrol Teknolojisini Seçme

MDSJ AIR’ın RL-E900 Rulo Filtre Sistemi, yağ buharı kontrol uygulamalarının büyük çoğunluğu için idealdir ve daha düşük sermaye, %99,9’a varan kontrol verimliliği ve önemli ölçüde daha düşük işletme ve bakım maliyetleri sunar. RL-E900, yağ/yoğun duman aerosol’ü ve herhangi bir katı partikül maddenin aynı anda yüksek verimli bir şekilde çıkarılmasını, hiçbir tıkanma sorunu olmaksızın sunar, tutarlı hava akışı/proses havalandırması sağlar, filtre değişimi için proses kesintisi olmaz ve son derece düşük bakım maliyetleri sağlar.
 .
MDSJ AIR’ın VP Wet Scrubber Yıkayıcıları, düşük sermaye maliyetiyle daha büyük parçacık boyutlarına sahip yağ buharları ve aerosol akışları üzerinde yüksek temizleme verimliliği sağlar.

MDSJ AIR’ın Katalitik Oksitleyicileri ayrıca VOC kontrolünün de gerekli olduğu yerlerde kullanılabilir ve daha düşük çalışma sıcaklıklarında hidrokarbonların %97- %99+ oranında yok edilmesini sağlamak için yüksek verimli katalizörler kullanır. MDSJ AIR, katalizörü korumak için ön filtre olarak benzersiz RL-E900 Filtreyi uygular ve tipik olarak katalizör ömrünü en az 2 yıl garanti eder. Gaz akışının hidrokarbon yüküne ve ısı içeriğine bağlı olarak, MDSJ AIR’ın katalitik oksitleyicileri, yüksek verimli ısı eşanjörleri kullanılarak gerekli sıcaklıkları sürdürmek için çok az veya hiç doğal gaz gerektirmeyebilir.

MDSJ AIR’ın Termal Oksitleyicileri, VOC kontrolünün de gerekli olduğu yerlerde kullanılabilir ve hidrokarbonların yüksek sıcaklıkta yanma ürünlerine dönüştürülmesi yoluyla çok yüksek kontrol verimlilikleri -%99 artı- sağlar. MDSJ AIR Technology termal oksitleyicinin enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için birincil ve ikincil ısı eşanjörleri sunar.

MDSJ Yağ Sisi Kontrolü Kullanılan Alanlar

Yapıştırıcılar, alüminyum haddehaneler, diğer alüminyum fabrikasyon fabrikaları, asfalt fabrikaları ve terminalleri, fırınlar, biokütle fırınları, kimya fabrikaları, kaplama işlemleri, kahve üretimi, kompozitler, kurutma fırınları, gıda işleme, mobilya imalatı, dökümhaneler, yağlayıcı üretimi, petrol boru hattı terminaller, petrol rafinerileri, boyama işlemleri, petrokimya tesisleri, plastikler, polimerler, matbaacılık, kağıt hamuru ve kağıt imalatı, metal imalatı, geri dönüşüm fabrikaları, sıva, reçineler, çatı kaplama ürünleri, kauçuk ürünler, ilaçlar, dolgu macunları, güneş enerjisi santralleri, püskürtmeli kurutma işlemleri, tekstil terbiye, lastik işlemleri zımpara taşı imalatları.