MULTİ YOĞUN FAZ PNÖMATİK TAŞIMA

Multi Yoğun Faz Pnömatik Taşıma

Endüstriyel ve sanayi üretim tesislerinde, ürünlerin bir noktadan başka bir noktaya hava basıncı yolu ile seyrek yada yoğun faz olarak ayrı hızlarda iletilmesine pnömatik taşıma sistemi denilmektedir.

Özellikle hassas toz ve granül malzeme, kırılgan ve aşındırıcı kimyasallar, madenler, zirai üretimler, filtre altı toz transferlerinde ve imal edilen metallerin taşınması aşamasında kullanılan Multi Yoğun Faz Sistemi, aşındırıcı özelliği bulunan ürünlerin sevkiyatında en etkili ve güvenilir çözümlerdir.

Stabil kapalı boru içerisinde, yüksek basınç ve düşük hızda sevkiyatı gerçekleştirilen malzemeler, bu sayede deformasyona uğramadan tanklara iletim ve dolum işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

Tank içerisinde bulunan sıkıştırılmış hava basıncının, hazneye konulan malzemelerin konveyör ve pnömatik sistem aracılığı ile doldurulması gereken tanka itilmesi şeklinde performans gösteren Mutli Yoğun Faz Çalışma Prensibi, aynı anda pek çok siloya dolum yapabilme kapasitesine de sahiptir.

Multi Yoğun Faz Taşıma Sistemi Avantajları

Avantajları

Multi Yoğun Faz Kullanım Alanları

Multi Yoğun Faz Taşıma Fiyatları ile her zaman ulaşılabilir ve ekonomik çözümler sunan firmamız, küresel çaptaki mühendislik hizmetlerimiz ile de proje, imalat ve teknik destek vermektedir.
 

Kullanım Alanları