info@mdsjprocess.com    08:30 - 17:30

    +90 (212) 356 78 70     Mecidiyeköy İş Merkezi ŞİŞLİ / İSTANBUL

TS-Tray Wet Scrubber

TS-Tray (Tepsili) Islak Yıkayıcı

MDSJ Clean Air Technology tray yıkayıcı, scrubber son derece verimli bir toz yakalama özelliği olan geniş bir uygulama yelpazesi için uygun çok yönlü, düşük basınçlı bir yıkayıcıdır. MDSJ tray scrubber SO2, HF, HCI, NH3 ve CI2 gibi gazların ve buharların emilmesi ve SO2’nin çıkarılması için de uygundur.
Yıkayıcı, delikli bir türbülanslı temas tepsisi veya kontrollü tepsi ile donatılabilir. Delikli tip tabla çok sayıda delik içerir. Kontrollü tepsi normal tepsi scrubbera benzer ancak her bir deliğin üzerine yerleştirilmiş özel yönlendiriciler vardır. Yönlendiriciler, toz toplama verimliliğini arttırır, çünkü toz doğrudan su altında kalan hedefe etki eder, bu daha sonra akan sıvı ila yıkanır.
Uygulama gereksinimlerine bağlı olarak, MDSJ tepsisine birkaç kademe tepsi tipleri ve bir veya daha fazla aşama dahil edilebilir. Yıkayıcı, %2 katı içeren geri dönüştürülmüş sıvılar kullanılabilir.
Çalışma sırasında kirli gaz, temizleyicinin tabanına girer ve tepsideki deliklerden geçer. Yıkama sıvısı üst temas aşamasına geçer ve tepsi boyunca akar. Gaz, toz tutulması ve özel gaz / sıvı karışımının meydana geldiği sıvı emmektedir. Temizlenen gaz daha sonra buğu giderici içinden ve ünitenin üstünden atmosfere geçer.
MDSJ Türbülanslı temas tepsisi yıkayıcıları karbon çeliği, paslanmaz çelik, özel alaşımlar ve plastiklerden yapılabilir. 1000 ila 400bin m3 arasında değişen kapasitelerle üniteler mevcuttur.
Yıkayıcı, %2 katı içeren geri dönüştürülmüş sıvılar kullanılabilir Çalışma sırasında kirli gaz, temizleyicinin tabanına girer ve tepsideki deliklerden geçer.
Temizlenen gaz daha sonra buğu giderici içinden ve ünitenin üstünden atmosfere geçer.

Yapısal Özellikler

MDSJ Türbülanslı temas tepsisi yıkayıcıları karbon çeliği, paslanmaz çelik, özel alaşımlar ve plastiklerden yapılabilir. 1000ila 400bin m3 arasında değişen kapasitelerle üniteler mevcuttur.

Çok Yönlü MDSJ Process Engineering TS Dolgulu Scrubber Uygulamaları

Kimyasal, kağıt hamuru, çelik ve metal kaplama, gübre ve ilaç gibi sektörlerde çok çeşitli uygulamalar için uygundur.
MDSJ Process Engineering TS tepsili yıkayıcı, aşındırıcı ve veya zararlı duman ve buğuların (6-8 mikron ve daha büyük) bir gaz akımından giderilmesinde etkilidir.

Wet Scrubbers

Sorularınız veya yardım ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın. Size hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

32
Yıllık Tecrübe
2340
Tamamlanmış Proje
500
Müşteri
550
Pnömatik Taşıma