Endüstriyel Vakumlu Süpürgeler

Sanayi tesislerinin üretim esnasında ortaya çıkan kirletici atıklarının temizlenmesi için geliştirilen Endüstriyel süpürgeler, Merkezi tip ve mobil tip olarak iki ayrı mekanizmada ünitelenmektedir. Cam, mermer, demir, seramik, kireç, çimento,çelik, boya ve kimya sanayilerinde tercih edilen bu sistemler, dilenirse treyler römork üzerine, dilenirse sabit kızak üzerine monte edilerek kullanılmaktadır. Güçlü vakumlu(500mbar) emiş gücü sayesinde hem havayı hem de insan sağlığını tehdit edecek bileşenlerin ortamdan uzaklaştırılmasına katkı sağlayan bu ünitelerin, mobil tip vakumlu süpürge çeşidi, kamyon yada römork üzerine yerleştirilen ana mekanizmanın, iç mekan bağlantı hatları vasıtası ile irtibatlandırılmasıyla çalışmaktadır. İri taneli kum ile aşındırıcı ıslak, kuru toprak, alçı, kireç mamüllerinin emilmesi işleminde oldukça başarılı olup, damper yardımı ile boşaltma aşamasını gerçekleştirmektedir.

Merkez Tip vakumlu temizleme sistemleri ise; yığıntı halde bulunan atıkların, kaba ve ince ayrıştırmadan geçtikten sonra vakumlanması ve bir siloya boşaltılması şeklinde çalışmaktadır. 7000mbar güçlü emiş gücüne sahip olup genellikle fabrika sahalarında kullanıma uygundur. Çevre ve insan sağlığının korunması adına etkin çözümler sunan Merkezi ve mobil tip endüstriyel süpürgeler, kuvvetli vakum hacmi sayesinde, en ücra noktalarda, en zorlu koşullarda bile temizleme avantajı sağlamaktadır. Elektrik yada dizel motorlu çalışmaya uygun bu sistemler, otomatik temizleme filtresine sahip olup, emiş hortumları 1 ile 3 arasında değişmektedir.

MERKEZ TİP VAKUMLU SÜPÜRGELER

SS3000 MDSJ süpürgeler fabrikalarda kullanılmak üzere bir kızak üzerine oturtulup sabit veya kamyon römork üzerine monte edilebilen tipte edilmektedir.

 

MOBİL TİP VAKUMLU SÜPÜRGELER

Treyler römork veya kamyon üzerine monte edilmiş endüstriyel süpürgeler’ de hava ile otomatik temizlemeli filtreleri, yüksek vakum kabiliyetine sahip pompa…