info@mdsjprocess.com    08:30 - 17:30

    +90 (212) 356 78 70     Mecidiyeköy İş Merkezi ŞİŞLİ / İSTANBUL

RL E900 Rulo Filtre Sistemi

RL-E900 Rulo Filtre Sistemi

MDSJ Clean Air Technology, yağ buharı kontrol uygulamalarının çoğu için idealdir ve daha düşük sermaye, %99,9’a varan kontrol verimliliği ve önemli ölçüde daha düşük işletme ve bakım maliyetleri sunar. RL-E900, tıkanma sorunu olmadan yağ / kalın duman aerosolünün ve herhangi bir katı partikül maddenin eşzamanlı olarak yüksek verimli bir şekilde giderilmesini sağlar, tutarlı hava akışı / proses havalandırması sağlar, filtre değişimi için proses kesintisi olmaz ve son derece düşük bakım maliyetleri sağlar. Çalışma sıcaklığı 60 derece ve daha yüksektir gazlar önce soğutulur.

MDSJ Clean Air Technology RL-E900 sis tutucu, düşük sermaye maliyetiyle daha büyük partikül boyutlarına sahip yağ buharları ve aerosol akışlarında yüksek temizleme verimliliği sağlar.

VOC kontrolünün gerekli olduğu yerlerde de kullanılabilir ve düşük çalışma sıcaklıklarında hidrokarbonların %97-99+’unu filtreler.

Filtre seçimine ek olarak, MDSJ aşağıdaki parçaları da analiz eder:

Gaz sıcaklığı gaz akış hızı yağ ve buhar özellikleri

Gazdaki Toz Miktarı, Tozun Gözenek Yapısı

MDSJ Yağ Buharı Kontrolü Kullanılan Alanlar

Tekstil makineleri, ram tesisleri, yapıştırıcılar, alüminyum haddehaneleri, diğer alüminyum üretim fabrikaları, asfalt fabrikaları ve terminalleri, fırınlar, biyokütle fırınları, kimyasal fabrikalar, kaplama işlemleri, kahve üretimi, kompozitler, kurutma fırınları, gıda işleme, mobilya üretimi, dökümhaneler, madeni yağ üretimi, petrol boru hattı terminalleri, petrol rafinerileri, boyama işlemleri, petrokimya tesisleri, plastikler, polimerler, baskı, kağıt hamuru ve kağıt üretimi, metal üretimi, geri dönüşüm tesisleri, alçı, reçineler, çatı kaplama ürünleri, kauçuk ürünler, eczacılık ürünleri, sızdırmazlık ürünleri, güneş enerjisi santralleri, sprey kurutma işlemleri, tekstil terbiye, kauçuk işlemleri, zımpara taşı üretimi.

Yapısal Özellı̇kler

  • Karbon çeliği, paslanmaz çelik
  • PLC kontrol sistemi
  • Gaz soğutucusu gerektiğinde
  • Fark basınç kontrolü
  • Saatte 50000 m3 ila 100000 m3 arası üretim
32
Yıllık Tecrübe
2340
Tamamlanmış Proje
500
Müşteri
550
Pnömatik Taşıma